| < Styczeń 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Zakładki:
- NAJLEPSZY INTERNET W OKOLICY
- SKOMENTUJ-
- STRONA GŁÓWNA
BRAMKA SMS
KINO-STALOWA WOLA
KLUB SPORTOWY
NAPISZ DO MNIE JEŚLI POSIADASZ JAKIEŚ INFORMACJE
SPRZEDAM
STRONKI FAJNYCH LUDZI Z CHWAŁOWIC I OKOLIC
RSS
piątek, 22 marca 2013
KONKURS NA STRONE INTERNETOWĄ !!!!!!!!!!
"SOŁECTW@ W SIECI" – KONKURS NA NAJLEPSZĄ WIEJSKĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów ogłosiło ogólnopolski konkurs „SOŁECTW@ w sieci”, który poprzez promocję dobrych praktyk będzie zachęcał liderów społeczności wiejskich do aktywizacji w cyberprzestrzeni. Inicjatywa ta jest organizowana wraz z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej oraz pod patronatem Ministra Administracji i Cyfryzacji Michała Boniego. Jury będzie oceniać strony internetowe pod kątem ich funkcjonalności, popularności oraz interaktywności z mieszkańcami polskiej wsi. Szczegóły kryteriów oceny znajduje się w regulaminie.

Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres podany w regulaminie. Zachęcamy też do skorzystania ze znacznie wygodniejszego internetowego formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej konkursu: www.konkurs.kss.org.pl

REGULAMIN - http://radomysl.pl/asp/pliki/download/solectw_regulamin7658654.pdf

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - http://radomysl.pl/asp/pliki/download/solectw_formularz32645346.pdf

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

15:30, yuastinap
Link Dodaj komentarz »
ANTONIÓW TEŻ CHCE CENTRUM KULTURY

Jest szansa na powstanie w Antoniowie (powiat stalowowolski) Wiejskiego Domu Kultury. Gmina w tym celu zamierza przystąpić do wieloletniego programu rządowego na lata 2011-2015 - Kultura + Priorytet "Biblioteka + infrastruktura bibliotek", którego na ten cel można pozyskać około dwóch milionów dofinansowania.

Obiekt miałby stanąć na terenie Centrum Rekreacji u podnóża tzw. "Gómna", miedzy sceną, a Agronomówką. Spełniałby on nie tylko funkcję biblioteki, ale także nowoczesnego centrum kulturalnego i ośrodka życia społecznego. Ponadto zdaniem wójta gminy Radomyśl nad Sanem Jana Pyrkosza Antoniów, mimo, że jest jedną z największych miejscowości w gminie nie posiada centrum życia kulturalno-społecznego, zaś mieszcząca się w budynku szkolnym biblioteka nie spełnia już odpowiednich standardów.

Władze gminy liczą, że jeszcze w tym roku zostanie opracowany projekt techniczny w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Konieczne będzie także przyjęcie tego zadania przez Radę Gminy do wieloletniego programu inwestycyjnego.

INFORMACJA Z STALÓWKA.NET


15:27, yuastinap
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 47